Aydem Borç Sorgulama

Ege bölgesi genelinde hizmet vermekte olan Aydem, web sitesi üzerinden müşterilerine borç sorgulamaları için bir panel oluşturdu. Aydem borç sorgulama işlemlerinin doğrudan resmi site üzerinden yapılması için öncelikle Aydem müşterisi olmak gerekiyor. Geçmiş borçlar, ödeme tarihleri, borç tutarları, aylara göre gelen faturalar hakkında bilgi edinmek için de bu sistemden yararlanmak mümkün oluyor.

Sistem bünyesinde Aydın, Muğla ve Denizli genelinde ikamet eden vatandaşlar tarafından Aydem’e başvurularak hesaplar oluşturulmuştur. Bu sayede sistemde kendilerine verilen hesap numaraları aracılığıyla, aylık borçlarının ne kadar olduğunu öğrenmeleri sağlanıyor. Ayrıca müşterilerin hızlı ödeme yapabilmesi için site bünyesinde “Online işlemler” kategorisinde de hizmet veriliyor.

Aydem Borcu Nasıl Sorgulanır?

Müşterilerin elektrik borcunun sorgulanabilir olması için sistemde her ayın 1’inde düzenli olarak elektronik faturalar oluşturuluyor. Müşterinin kendi adına kayıtlı olmayan bir borç kendisine gönderilmediği için, bu sayede tüm karışıklıklar da ortadan kaldırılmış oluyor. Web Aydem borç sorgulama yapılması için Aydem resmi sitesine girildikten sonra, borç sorgulama butonuna tıklanarak sözleşme hesap numarası girilmelidir.

İLGİLİ İÇERİK:  Allianz Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Aydem Online Borç Sorgulama

Özel elektrik dağıtım kurumunun verdiği hizmetten yararlandıktan sonra isterseniz otomatik ödeme talimatı da verebiliyorsunuz. Bu sayede sistemde sürekli olarak faturalarınızın ne kadar geldiğini incelemeniz gerekmeksizin, banka hesap numaranız üzerinden ödemelerin yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Her zaman müşterilerin taleplerini karşılamak amacıyla kesintisiz hizmet verdiğini belirten kurumun telefon numaraları veya e- posta adresiyle de iletişime geçebilirsiniz. Online Aydem borç sorgulama işlemleri sadece resmi web sitesi bünyesinde yapılabilir durumdadır.

Aydem Elektrik A.Ş. Borç Sorgulama

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde müşteri statüsünde yer alan tüm vatandaşların bu sistemde web sitesinden bilgi edinme hakkı bulunuyor. Her bir müşterinin kendine özel sözleşme hesap numarası bulunuyor. Sözleşme hesap numarasını size verilen makbuzlardan veya direkt olarak faturalardan öğrenebilirsiniz. Aydem borç sorgulama işlemleri için, faturalarda yer alan sözleşme hesap no kısmındaki rakamları web sitesine girmeniz gerekecektir.

Hesap bilgilerini sisteme girdikten sonra Aydem Elektrik Dağıtım kurumunun sizin için belirlemiş olduğu fatura üzerinden Online İşlemler alanında ödeme yapabilirsiniz. Borcunuzu sorguladıktan sonra isterseniz en yakın şubeye faturanızla giderek ödeme yapmanız da mümkündür.

İLGİLİ İÇERİK:  İşsizlik Maaşı Başvuru

Aydem Borcu Nasıl Öğrenilir?

Aydem tarafından açılan resmi web sitesinde sol üst kısımda “Hızlı borç sorgula” butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu butona tıkladıktan sonra ise sizden güvenlik koduyla birlikte hesap numarası bilgisi istenecektir. İki bilgiyi de girdikten sonra kendi hesabınıza erişebileceksiniz. Aktif borcunuzun ne kadar olduğuna ek olarak, borcunuzu nasıl ödeyebileceğinizle ilgili bilgiye de resmi sayfada erişmeniz mümkün oluyor.

Aydem borç sorgulama için an itibariyle herhangi bir mobil uygulamayla hizmet vermiyor. Tarayıcıdan yapacağınız “Aydem.com” aramasıyla, web sitesine giriş yapabilirsiniz. Güncel borç bilgilerinin yanı sıra, fatura ödeme işlemlerini de sadece sözleşme hesap numarası ve güvenlik kodu girerek öğrenme hakkınız bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir