Bereket Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Araç sahipleri tarafından poliçelerin belirlendiği Bereket Sigorta şirketi, müşterilerine araçla ilgili hasar dosya kayıtlarının sorgulanması için özel olarak hizmet veriyor. Hiçbir ücret talep edilmeksizin, sigorta acentesinin resmi sitesine giriş yapabilir ve hasar dosya sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer araç sahibinden aracın sizden sisteme girişle ilgili istenen bilgilerine dair verileri temin ederseniz, aracı satın almadan önce tüm kazalarıyla ilgili verilere erişebileceksiniz.

Hem ücret talep edilmiyor olması hem de güvenlik sorunlarıyla karşılaşılmadan hizmetlerden yararlanılabiliyor olması son derece önemlidir. E- devlet gibi sistemler üzerinden aracın verilerinin öğrenilmesi, karışılan kazalara yönelik kayıtların değerlendirilebilmesi için sadece araç sahibine izin veriliyor. Sigorta acentesi Bereket Sigorta ise resmi sitesi üzerinden özel olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bereket Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır?

Bereket Sigorta, müşterilerinin hızlı bir şekilde araçlarıyla ilgili sigorta bilgilerini ve hasar kayıtlarını sorgulayabilmeleri için aktif sorgulama sayfası oluşturmuştur. Aracın hasar detaylarının öğrenilebilmesi, ödenen teminatların ve aracın anlık sigorta teklifleri hakkında bilgi edinilebilmesi için özel olarak açıklamalar yapılıyor. Sigorta acentesinin resmi sitesine giriş yaptıktan sonra, ana sayfada bulunan “Hasar sorgulama” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra ise sizden 4 farklı seçenekten birini işaretleyerek, istenen bilgileri doldurmanız talep edilecektir.

İLGİLİ İÇERİK:  ESHOT Bakiye Sorgulama

Poliçe numarası ve hasar dosya numarasıyla sorgulama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra T.C. kimlik numarası ve poliçe numarasıyla sorgulama işlemlerinin yapılması mümkün oluyor. Üçüncü yöntem ise T.C. kimlik numarası ve Dosya numarası olarak tanımlanan yöntemdir. Son seçenek de site bünyesinde T.C. kimlik numarası ve plaka numarası bilgilerini girerek “Sorgula” butonuna tıklanmasını sağlayan seçenektir. Dördünden birini işaretledikten sonra, aşağıda yer verilen “Sorgula” butonuna tıkladığınızda tüm bilgileri vermeniz istenecektir.

Bereket Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Bilgileri

Bereket Sigorta ana sayfasında hasar sorgulama için dört seçenekten birini işaretledikten sonra, sizden istenen bilgileri girmeniz gerekiyor. Örnek olarak T.C. kimlik numarası ve dosya numarasıyla sorgulama yapmak istediğinizi işaretlediyseniz, T.C. kimlik no ve hasar dosya numarası olarak tanımlanan boşlukları doğru bilgilerle doldurmanız gerekiyor.

Sorgulamanın yapılması için bilgilerin girilmesinin ardından, hasarlarla ilgili tarihler ve oluşma nedenleri de dahil olmak üzere tüm kayıtlara erişilebilecektir. Bu veriler araç sahibi tarafından, aracı satın alacak kişiyle paylaşıldığında da sorgulama yapma olanağı bulunuyor.

Bereket Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Bereket Sigorta acentesi, müşterilerine Türkiye’de resmi sitesinde “Bize ulaşın” sayfasında hem elektronik posta adresi bilgilerini hem de telefon numaralarını açıklamıştır. Tarayıcıdan yapacağınız girişlerle birlikte, resmi adresten de duyurulan müşteri hizmetleri numarası 0 850 220 91 81 hattından bilgi edinme olanağına sahip oluyorsunuz. Ayrıca sigorta acentesi tarafından müşterilerin yedi gün yirmi dört saat boyunca bilgi edinebilecek şekilde 0 216 633 71 00 numaralı telefondan iletişime açık durumdadır.

İLGİLİ İÇERİK:  Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir