Dokuz Eylül Randevu

0
340
Dokuz Eylül Hastanesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, İzmir genelinde randevuların üç farklı sistem üzerinden alınmasını sağlayan sağlık kuruluşudur. Dokuz Eylül Hastanesi Narlıdere / Balçova’da yer alıyor. Kurumun resmi telefon numarası +90 232 412 22 22 olarak vatandaşların ulaşımına açılmıştır. Gün içerisinde 1 gün ile 15 günlük zaman aralığında online randevu alınmasını sağlayacak şekilde hizmet veren kurumun resmi web sitesi de bulunuyor.

Hastanenin online randevu sayfasına hastane.deu.edu.tr adresi aracılığıyla erişebilir, birkaç dakika içerisinde istediğiniz poliklinikten muayene kaydını oluşturabilirsiniz. Muayenelerin yapılması için verilen randevuların saat aralığına uygun şekilde, en geç 15 dakika öncesinde Dokuz Eylül Hastanesi danışmasında hazır bulunmanız gerekiyor. Kaydınızın yapılması ve evraklarınızın kontrol edilmesiyle birlikte randevu işlemleriniz sonuçlanarak, sıra numarası almanız sağlanacaktır.

Dokuz Eylül Telefonla Randevu Nasıl Alınır?

İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi randevu sisteminin telefonla kullanımına izin veriliyor. Kurum tarafından danışma hattına bağlanan, hızlıca randevuların alınmasını sağlayan hat +90 232 412 22 22 olarak açıklandı. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Dokuz Eylül Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi ve Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından faaliyet gösterilen diğer kurumlardaki telefon numaraları değişiklik göstermektedir. Bu nedenle üniversitenin tüp bebek merkezine ise +90 232 412 31 81 numaralı telefon numarası aracılığıyla randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  İTO Randevu

Dokuz Eylül Online Randevu Nasıl Alınır?

Randevuların alınması için online randevu sistemiyle çalışmalarını sürdüren Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, online işlem linkini sayfasında bulunduruyor. Online randevu sisteminde DEU Tıp Fakültesi sisteminde vatandaşlardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası bilgisi istenir.

İsim ve soy isim bilgileri yerine sadece doğum tarihi bilgisinin verilmesi ve sayfada yer alan dört rakamın güvenlik kodu bölümüne girilmesi gereklidir. Kayıt işlemlerinin yapılmasının ardından, sistemdeki randevu alım bölümünde hangi günler için hangi saatlerde randevu alınabileceğini gösteren takvimde işaretleme yapılması istenecektir. Hastalar randevuyu aldıklarında kendilerine bildirim gelecektir.

Dokuz Eylül Hastanesinin Randevu Bilgileri

Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Tıp Fakültesi bünyesinde görev alan tüm hekimlerin poliklinikleri için randevular online randevu sistemi üzerinden alınıyor. Telefon numaralarıyla veya direkt olarak Sağlık Bakanlığı randevu telefon numarası kullanılarak randevuların alınması mümkün oluyor. Dokuz Eylül hastanesi tarafından yürütülen çalışmaların sonuçlarının alınması, muayeneyle ilgili kayıtlara erişilmesi için de sistemde randevu bilgileriyle giriş yapılması yeterlidir.

Vatandaşların randevuları telefon yoluyla veya online kayıt sistemi üzerinden alması için kendilerinden T.C. kimlik numaralarını belirtmeleri istenecektir. Daha sonra ise doğum tarihi bilgilerinin verilmesiyle sistemdeki kayıtlarına ulaşılarak randevu almaları mümkün hale gelecektir. Randevunuzu haftanın yedi günü için de alabilirsiniz fakat en geç 15 gün sonrası için randevu oluşturulabilecektir. Ayrıca bulunduğunuz gün için bütün randevu saatlerinin tam kapasiteye sahip olması durumunda en erken bir gün sonrası için randevu alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Meram Tıp Randevu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here