Ergo Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Online işlemler sayfasında müşterilerine hasar ihbarı yapılması veya hasar dosya bilgileriyle, aracın karışmış olduğu tüm kazaların incelenmesi mümkün oluyor. Ergo Sigorta, acenteleri bünyesinde kayıt yaptırmış olan müşterileri için anlık bilgi edinilebilecek şekilde online işlemler sayfası açmış durumdadır. Araç sahiplerinin güvenlikle ilgili bir sorun yaşamasına neden olmayacak panel oluşturulduğu için, aracın tüm kayıtlarının incelenerek ilgili kişiye satışının yapılmasının yapılmasını sağlayan hizmet veriliyor.

Ergo Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır?

Ergo Sigorta resmi sitesinde araç bilgileriyle ve hasar dosyası bilgileriyle tüm sigorta detaylarını öğrenebilir, hasar dosyası ile ilgili açıklamalara tek tek ulaşabilirsiniz. Tarihleri ve kasko tarafından karşılanan hasar tutarları da dahil olmak üzere tüm verilerin öğrenilmesi mümkün olduğu için, aracı satın almak isteyen kişiler tarafından bu bilgilere yoğun ilgi gösteriliyor. Ergo Sigorta da sektördeki önde gelen sigorta kuruluşlarından bir tanesi olması nedeniyle, araçların güvenli bir şekilde satış sürecinin gerçekleştirilmesini destekleyen yapıya sahiptir.

Ergo Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Bilgileri

Ergo Sigorta ile operatörleri aracılığıyla iletişime geçilmesi gerekmeksizin, tarayıcıdan yapılacak girişlerle birlikte hasar dosyasının sorgulanması mümkün oluyor. Ana sayfada yer alan “Online işlemler” butonuna tıkladıktan sonra, bu kategoride yer alan onlarca işlem türünden birini seçmeniz gerekiyor. Yeni pencerede “Hasar Dosyası Sorgulama” butonuna tıklayarak, hasar dosyasını sorgulayabileceğiniz sayfaya sadece Explorer 6’nın altındaki versiyonlarla erişebiliyorsunuz. Opera veya Yandex üzerinden yapılacak girişlerde bazı problemler nedeniyle panele erişilmesi mümkün olmuyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Bereket Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ergo Sigorta resmi sitesi olan ergosigorta.com aracılığıyla işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Resmi adresinde online işlemler sayfasına giriş yaptıktan sonra, hasar dosya numarası ve T.C. kimlik numarası bilgilerini vererek, sistemdeki araç bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aracın sadece hangi tarihlerde kaza yaptığı değil, anlık kasko ücretleri teklifi hakkında bilgi edinme olanağınız da bulunuyor. Tarihlere yönelik detaylandırma yapılan hasarların dışındaki her türlü veri de kayıtlı olduğu için, araç sahibi olmayan kişiler tarafından da resmi adres üzerinden sorgulamanın yapılması mümkün oluyor.

Ergo Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Ergo Sigorta, Türkiye’de müşterileri için İngilizce ve Türkçe dil seçenekleriyle 0 850 211 11 11 numaralı telefon üzerinden anlık bilgi paylaşımında bulunabiliyor. Müşteri hizmetleri hattıyla sadece sabit kurumsal telefon numarasıyla değil, 0530 051 09 98 numarasından direkt olarak Whatsapp uygulamasıyla bilgi edinilebiliyor. Bu telefon numarası, müşteriler tarafından hasar ihbarında bulunulması ve şirketle evrak transferlerinin gerçekleştirilmesiyle ilgili süreçte bilgi edinilmesi için kullanılıyor.

Yapacağınız tüm işlemler ve gerekli olan evrakların öğrenilebilmesi için, operatörler tarafından detaylı olarak bilgi edinmenizi sağlayacak şekilde yayınlanıyor. Kişisel bilgileri paylaşmanız istenmediği gibi, güvenliğinizle ilgili verileri başkalarıyla paylaşmanızı gerektirecek durumlar oluşmaksızın hizmet alabiliyorsunuz.

İLGİLİ İÇERİK:  Imei Sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir