Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Dosya sorgulama işlemlerinin Eureko resmi sitesinden yapılmasını sağlayan sigorta acentesi, müşterileri için sabit adresi üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerin T.C. kimlik numaraları veya doğum tarihleri gibi bilgiler yerine, araçlarının plaka numaraları, aracın sigortasına özel belirlenen poliçe numarası istenecektir. Bu verilerin girilmesiyle birlikte aracın geçmişte karıştığı tüm hasarlı kazalar hakkında bilgi edinilmesi mümkün olacaktır.

Türkiye’de her bir müşterinin Türkçe veya İngilizce olarak hizmet alabileceği, güncel giriş sayfalarında “Bize ulaşın” kategorisinde iletişim bilgilerine erişmesi sağlanıyor. Operatörlerden yardım alınabileceği gibi, aracın sahibi tarafından paylaşılan bilgilerin kullanılmasıyla online işlemler sayfasından plaka üzerinden sorgulamayı yapabilirsiniz.

Eureko Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır?

Dosya numarası + poliçe numarası veya plaka numarası bilgileri istenerek, Eureko web sitesinden hasar dosyasına erişilmesi için özel olarak hizmet veriliyor. Girişlerinizi resmi adres üzerinden yapabilir, tarayıcıdan sitedeki tüm işlemleri hiçbir ödeme yapmadan sonuçlandırabilirsiniz. Mobil cihazlardan da bilgi edinilebilecek şekilde yayın yapılmaya devam edilen kurum bünyesinde, geçmişe dönük tüm kayıtlar paylaşılıyor.

Eureko web sitesine girdikten sonra, ana sayfadan hasar sorgulaması için yeni pencereye yönlendirileceksiniz. Telefondan veya tabletten girişler için mobil uygulama indirilmeksizin tüm verilerin “Dosya durum bilgisi sorgulama” sayfasında gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Dosya numarası bilgisini girdikten sonra, plaka numarasını veya poliçe numarasını poliçeden öğrenerek girebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Mapfre Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Bilgileri

Motorlu araçlar için ödenen sigorta poliçeleri, aracın genel sigorta verilerinin incelenmesi ve hasarlara dair tüm kayıtların değerlendirilmesi için özel olarak hizmet verilmeye devam ediliyor. Türkiye’de kayıt altında olan tüm araçlarda zorunlu trafik sigortasının alınmasıyla birlikte bu verilere araç sahibinin dışındaki kişiler tarafından erişilmesi de mümkün olacaktır.

Araç sahibi tarafından evraklardan ulaşılabilecek hasar dosya numarası gibi bilgiler, aracı satın almak isteyen kişilerle rahatlıkla paylaşılabilir. Hem güvenliğinizi tehdit edecek bir yapıya sahip olmamaları, hem de aracın satış sürecinde müşterinin bilgi talep etme hakkına sahip olması nedeniyle özel bir sayfa yapısı oluşturulmuştur. Araç sahipleri için de, aracı satın almak isteyen kişilerin ihtiyaç duydukları bilgilerin yer aldığı sayfaya giriş bilgilerinin paylaşılması mümkün olacaktır.

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri hattıyla iletişime geçmek, siteye giriş de dahil olmak üzere tüm durumlarla ilgili bilgi edinmek amacıyla 444 66 60 numaralı telefondan yararlanılmalıdır. Bu hat yerine direkt olarak ikinci bir telefon numarası talep ediliyorsa, müşterilerin dosya numarası ve T.C. kimlik numarası gibi bilgilerinin talep edileceği 0 850 222 66 60 numaralı hattan iletişime geçilebilir. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan girişlerinizde ana sayfada direkt olarak “Hasar dosyasına erişim” butonuna tıkladığınızda güncel bilgilere erişilmesi mümkün olacaktır. Müşteri hizmetleriyle ESOtoHasarEvrak@eurekosigorta.com.tr elektronik posta adresinden de iletişime geçebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  İşsizlik Maaşı Başvuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir