Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Online işlemler sayfasında müşterileri tarafından hasar dosya sorgulama işlemlerinin yapılmasına izin veren Güneş Sigorta, resmi adresi üzerinden verilerin incelenmesini sağlıyor. Türkiye’de Türkçe ve İngilizce olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, mobil cihazlardan veya bilgisayardan web sitesine girerek hasar dosya kaydına ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgilerin veya kurumsal bilgilerin girilmesi yerine, sizden istenecek olan iki bilgiyi girmeniz yeterli olacaktır. Türkiye’de sigortanın hasar dosya sorgulama adresine pb.gunessigorta.com.tr adresi üzerinden erişebilir,

Güneş Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır?

Türkiye’de Güneş Sigorta Acentesi ile anlaşmalı olan müşteriler tarafından, alınan tekliflerin araca yönelik tüm detaylarıyla öğrenilmesi mümkün oluyor. Ayrıca aracın satışının yapılacak olması durumunda, aracı satın almak isteyen kişinin de detaylı bir şekilde kasko verilerine ve kaza kayıtlarına ulaşma hakkı bulunuyor. Aracın genel olarak sorunsuz görünümünün temelindeki detayların öğrenilebilmesi, aracın hangi parçalarının değiştiğinin kayıt altına alındığı platformdan incelenebilmesi mümkün oluyor.

Mobil cihazlardan yapılacak girişler için güncel bir aplikasyon üretilmemiş olsa dahi, tarayıcıdan gunessigorta.com.tr adresi üzerinden bilgi alabiliyorsunuz. Ana sayfanın “Bireysel” butonuna tıkladıktan sonra “Online işlemler” butonuyla birlikte sigortanın yeni verilerine son adresten ulaşılması mümkün oluyor. Başvuruda bulunmak ve sistemde aracın tüm kayıtlarını görebilmek istediğinizde, sizden istenecek olan üç bilgiyi girmeniz gerekiyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Ethica Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Bilgileri

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numarası, araç hasar dosya numarası ve güvenlik kodu bilgileriyle Güneş Sigorta web sitesi bünyesinde detaylı bilgi almak mümkündür. Bu üç bilgiden ikisinin poliçede yer verildiği şekilde sisteme girilmesi yeterli olacaktır. Sadece araç sahibi tarafından değil, araç sahibinin aracı alacak kişiyle bu bilgileri paylaşması durumunda da direkt olarak geçmiş kayıtlara ulaşılabilir.

Telefondan girişler için de açık olan web sitesinde Türk Lirası para birimiyle, ödenen teminat tutarlarının ve kasko bedellerinin öğrenilmesi mümkündür. Sisteme giriş yapılması ve bu alandaki bilgilerin değerlendirilmesi için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Sistemde teklif alınması, zorunlu araç sigortası kapsamında yer alan tüm kazaların listelenmesi için de hasar dosya sorgulamasını yapabilirsiniz.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Hasar Dosya Sorgulama numarası, sigorta acentesiyle anlaşan müşteriler için özel olarak belirleniyor. Müşterilerin bu bilgiyi eksiksiz bir şekilde hasar sorgulama paneline girmeleri gerekiyor. Ardından poliçeyi oluşturan müşterinin T.C. kimlik numarasının girilmesi gerekecektir. Bu bilginin de girilmesiyle birlikte direkt olarak site üzerindeki güvenlik kodu bölümünde yer alan kodu, yan tarafa yazmanız isteniyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Neova Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Her bilgiyi eksiksiz bir şekilde doldurmanızın ardından, Güneş Sigorta Acentesi resmi adresinden bilgi alabileceksiniz. Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle çalışmaların sürdürüldüğü kurumda telefon numarası +90 850 222 19 57 olarak açıklanmıştır. Hattın aranması ve operatörlerden sisteme girişe dair bilgilerin ve sorgulama verilerine nasıl ulaşılabileceğinin öğrenilmesi mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir