Koru Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Koru Sigorta online işlemler sitesi, müşteriler tarafından gün içerisinde hasar ihbarında bulunulması ve online hasar dosya sorgulamasının yapılması için uygundur. Hesap oluşturulmadan, direkt olarak poliçede bulabileceğiniz hasar dosya numarasını ve T.C. kimlik numarası bilgilerini kullanarak sisteme giriş yapabiliyorsunuz. Kişisel bilgiler veya kurumsal verilerin gerekmiyor olması sayesinde, Koru Sigorta online işlemler sayfasının adresi olan korusigorta.com.tr adresi üzerinden bilgi edinme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Elektronik devlet kapısı veya diğer genel sigorta bilgi edinme kuruluşlarında ulaşılabilecek bilgilerden çok daha fazlasına, Koru Sigorta resmi sitesine giriş yaparak erişmeniz mümkündür. Ayrıca hiçbir şekilde ekstra bilgi talep edilmeyeceği gibi, her işleme yönelik ekstra ödeme yapılması gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır.

Koru Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır?

Araç sahiplerinin sigorta hasar dosyasının sorgulanmasıyla ilgili tüm işlemlerini korusigorta.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirmesi sağlanıyor. Müşterilerin her girişinde ücret talep edilmeyeceği gibi, direkt olarak bilgilerin yazdırılması veya öğrenilmesi için de ödeme yapılması gerekmiyor. Hesap oluşturulduğunda her bir müşteri için sisteme kayıtlı olan T.C. kimlik numaraları ve hasar dosya numaraları bilgilerinin girilmesi isteniyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Unico Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

İki bilgiyi online işlemler web sitesine giriş yaptıktan sonra, “Hasar dosya sorgulama” panelinde doldurmanız yeterli olacaktır. Daha sonra ise sayfanın en sonunda yer verilen “Güvenlik kodu” bölümünde çıkan kodu, boşluktaki alana yazmanız gerekiyor. Bu bilginin de girilmesiyle birlikte, Koru Sigorta resmi sitesinden araca dair tutulmuş tüm hasar kayıtlarına erişebilirsiniz.

Koru Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Bilgileri

T.C. kimlik numarası, hasar dosya numarası bilgisinin ve sistemden ulaşabileceğiniz güvenlik parolası bilgilerinin girilmesinin ardından, Koru Sigorta resmi sitesinden dosyalar sorgulanabilecektir. Müşteriler tarafından kasko bedellerinin öğrenilmesi, kasko tarafından hasarlı kazalarda ne kadar ödeme yapıldığında dair bilgilere ulaşılması için de resmi sitenin kullanılması gerekiyor. Türkiye’de hem araç sahipleri hem de aracın satış sürecinde, kasko verilerini merak eden kişiler tarafından sorgulama yapılmasında herhangi bir güvenlik sorunuyla karşılaşılmayacaktır.

Koru Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Koru Sigorta Acentesi, müşterilerine güncel müşteri hizmetleri telefon numaraları ve elektronik posta adresleri üzerinden bilgi paylaşımında bulunabiliyor. 0 850 205 56 78 numaralı telefondan Koru Sigorta müşteri hizmetlerine ulaşabilir, şirket tarafından belirlenen online işlemler sitesinde nasıl giriş yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca işlemler için hangi bilgilerin gerekli olduğunu, hasar dosya sorgulama sayfasında araca özel sorgulamayı nasıl yapabileceğinizle ilgili detaylara da ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Quick Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Kişisel ve kurumsal araç sahiplerinin direkt olarak vergi numarası veya T.C. kimlik numarası bilgileriyle, hasar dosya numarası bilgilerini kullanarak sisteme giriş talebinde bulunmasına izin veriliyor. Aracı satın alacak olan kişiler, araç sahiplerinden sigorta acentesini ve istenen bu bilgileri talep ederek aracı kontrol etme olanağına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir