Meram Tıp Randevu

0
907
Meram Tıp Randevu

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi, bulunduğu bölgede binlerce hastaya düzenli olarak sağlık hizmeti veriyor. Meram hastanesinin randevu birimleri yedi gün yirmi dört saat erişime uygun şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm poliklinikler için randevularınızı sabit hastane numarası olan +90 332 223 70 00 ile alabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı tarafından aktifleştirilen özel projeyle birlikte milyonlarca hasta artık 182 numaralı telefon randevu hattıyla hangi hastaneyi isterse randevu alma fırsatına sahip oluyor. Online randevu işlemlerinin yapılması için ise Meram Tıp Fakültesi’nin güncel web sitesine girilmeli, “Online randevu” butonuna tıklanarak randevu sayfasına ulaşılmalıdır.

Meram Tıp Telefonla Randevu Nasıl Alınır?

Üniversitenin tıp alanında uzman ekibinin çalışmalarını sürdürdüğü fakülte bünyesinde binlerce kişiye telefonla randevu veriliyor. 182 numaralı hat üzerinden veya +90 332 223 70 00 numaralı telefon aracılığıyla Meram Tıp Fakültesi’nin tüm polikliniklerinde randevularınız kabul edilecektir. En erken bir sonraki güne randevu alabilirken, en geç ise 15 gün sonrası için randevularınız kabul edilir.

Meram Tıp Online Randevu Nasıl Alınır?

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi randevu birimi üç farklı sistemle çalışmalarını sürdürüyor. Online işlemler adı verilen resmi sayfanın manüel muayene kaydının yapıldığı randevu alanı bulunuyor. Bunun yanı sıra hızlıca randevuların alınması için çok sayıda çağrı merkezi çalışanıyla sabit hattan hizmet veriliyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Bağkur Emeklilik Hesaplama

Online randevunun alınabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi randevu paneli adı verilen sayfaya erişilmelidir. Bu sayfanın adresi ise meramtiphbys.mergentech.com.tr olarak belirlenmiş ve kullanıma açılmıştır. Üye girişinin yapılması gerektiği gibi, üye olmadan randevu alınması için de sayfanın alt kısmında kırmızı buton bulunuyor.

Kırmızı butona tıkladıktan sonra, üniversitenin sağlık biriminde hesabınızın bulunması gerekmeksizin direkt olarak T.C. kimlik numaranız ve doğum yılı bilginizle üyelik olmadan randevu alabilirsiniz. Randevunuzu giriş işleminin ardından gelecek olan takvimli panelde ay, gün ve saat olacak şekilde belirlemeniz gerekir. Gün ve saat belirleme işleminin ardından poliklinik ve doktor  seçimini yapmanız talep edilir.

Meram Tıp Hastanesinin Randevu Bilgileri

Meram Tıp Fakültesi randevu merkezi, resmi site olarak an itibariyle tüm vatandaşlara hizmet verilen bir yapıya sahiptir. Türkiye genelinde randevuların alınmasını sağlayan 182 numaralı hattan randevu almak yerine, hastalar tarafından genel olarak +90 332 223 70 00 telefon numarasıyla randevu talebinde bulunuluyor. Kurumun belirlemiş olduğu polikliniklerin her birine yedi gün boyunca muayene kaydı kabul ediliyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Araç Ceza Sorgulama

Randevuların online ortamda yapılabilmesi için tıp fakültesi tarafından binlerce kişiye meramtip.com.tr adresi üzerinden kesintisiz olarak hizmet veriliyor. Resmi adrese giriş yaptıktan sonra, sayfada yer alan randevu sekreteri telefon numarasıyla çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkeziyle görüşmek istemeyen ve direkt olarak online işlemler alanından randevu işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler ise sayfanın altındaki online randevu butonuna tıklamalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here