Passolig Başvuru

Passolig resmi sitesi, Türkiye’de Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig bünyesinde tüm müsabakalarda kartla giriş sistemiyle hizmet veriyor. Kurumun belirlediği politikalar doğrultusunda, taraftarların stadyumda maç seyredebilmesi için kendilerine ait kartlarının bulunması gerekiyor. Başvuru işlemlerini mobil cihazlardan veya bilgisayardan giriş yapabileceğiniz passolig.com.tr resmi sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde kart başvurusunu yapabilir, bir hafta sürenin ardından kartınıza sahip olabilirsiniz.

Passolig Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig kartın temin edilmesi için banka kartı, ön ödemeli kart ve kredi kartı seçeneklerine yer veriliyor. Hangi türde kullanacağınızı belirlemeniz için öncelikle üyelik işlemlerini resmi site üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. passolig.com.tr adresinden kayıt yaptıktan sonra, cep telefonunuza ve elektronik posta adresinize bildirim gönderilecektir.

Passolig Kart Başvuru Formu

Aşağıda yer alan tüm bilgiler, Passolig kuruluşu tarafından her kayıt işlemi sırasında talep edilen bilgilerdir. Eksiksiz bir şekilde doldurulması gerektiği gibi, verilerin yanlış girilmemiş olması da hizmet şartları açısından son derece önemlidir.

  • Hangi uyruğa sahip olduğunuzu işaretleyiniz
  • T.C. kimlik numaranızı giriniz
  • Doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak işaretleyiniz
  • Hangi takımı tuttuğunuzu işaretleyiniz (Takım tutmuyorum/ diğer seçeneğinin işaretlenmesi halinde, kendi takımınızın deplasman maçında da yer alabilirsiniz. Takımsız kartlar bünyesinde, il güvenlik kurulunun deplasman yasağı vb. kararlar geçerli olmayacağı için, bilet satışı açıldığında siz de dış saha maçlarında bulunabilirsiniz.
  • Cep telefonu numaranızı boşluklara yazınız
  • Elektronik posta adresinizi giriniz
  • Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig bünyesindeki tüm takımlar için gerçekleştirilecek satış ve hizmet şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmeniz gerekiyor.
  • Kişisel verilerin korunması kanununa uyacağınızı onaylamanız isteniyor.
  • Kişisel verilerin korunması kanununun aydınlatma metnini okuduğunuzu bildirmeniz gerekiyor.
  • Passolig başvuru formunun en altında yer alan güvenlik kodu kısmında, üst taraftaki 5 haneli kodu alttaki boşluğa doldurmanız isteniyor.
İLGİLİ İÇERİK:  Bağkur Borç Sorgulama

Passolig Online Başvuru ve Kart Teslimatı

Passolig kart satın alınması için belirtilen formun detaylıca, tüm bilgiler doğru olacak şekilde doldurulma zorunluluğu bulunuyor. Başvuru onayının ardından, yönlendirileceğiniz güncel panelde banka kartı, ön ödemeli kart veya kredi kartı şeklinde üç farklı türde kart seçiminden birini yapmanız gerekiyor. Kartınızın hangi türde olmasını istediğinizi işaretledikten sonra, Passolig tarafından gönderimin yapılacağıyla ilgili açıklama metnine ulaşacaksınız.

Ortalama 1 haftalık sürenin ardından, kartınızın adresinize ulaşması mümkün olacaktır. Postayla gönderilecek olan kartın kullanımıyla ilgili tüm detaylar, faturayla birlikte müşterinin bilgisi dahilinde oluyor. Eğer Passolig mobil uygulaması kullanarak ödeme yapmak, biletler için başvuruda bulunmak isterseniz, bu durumda da kartın teslimatının yapılmasıyla gelecek kodlarla girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartın şifresini değiştirmek, bilgilerinizde düzenleme yapmak veya para yükleyerek bilet satın almak için gişeler kullanabileceğiniz gibi online işlem sayfasından da yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir