Quick Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Quick Sigorta, müşterilerine Türkiye’de elektronik posta adresi ve müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisinin yanı sıra, direkt olarak online işlemler adresinde de hizmet veriyor. Müşteriler tarafından mobil cihazlardan, bilgisayardan ve telefondan resmi web sitesi olan websorgu.quicksigorta.com.tr adresine giriş yapılabiliyor. Sigorta acentesi tarafından girişlere yönelik her işlem için ücret talep edilmez.

Hesap oluşturulması, sisteme giriş yapılabilmesi için şubelerden temin edeceğiniz poliçe evraklarındaki bilgileri kullanmanız yeterli olacaktır. Araç sahibi tarafından poliçe oluşturulması talep edilecek olan araca yönelik hasar dosya numarası, sigorta acentesi tarafından belirlenir. Resmi adres üzerinden online işlemler web sitesinden giriş yapmak istediğinizde ise direkt olarak üç bilgi girerek sorgulamayı yapabiliyorsunuz.

Quick Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır?

Araç sahiplerinin kendi araçlarıyla ilgili veya satın almak istedikleri araçlara dair bilgileri edinebilmeleri amacıyla websorgu.quicksigorta.com.tr adresinde hizmet veriliyor. Müşteriler tarafından ana sayfada yer alan “Hasar dosya sorgu” işlemi için resmi web sitesinde işaretlemenin yapılmasının ardından, dosya numarası sorgulanabilecektir. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan siteye giriş yapabilir, üç bilgiyi girdikten sonra araç plakası üzerinden de sorgulamayı yapabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Unico Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Müşterilerden online işlemler web sitesinde hasar dosya numarası bilgisi, araç plakasını girmeleri ve T.C. kimlik numarası veya vergi numarası bilgilerini girmeleri istenir. Bu verilerin boşluklara yerleştirilmesinin ardından, sayfanın en alt kısmında bulunan “Sorgula” butonuna tıkladığınızda siteye giriş yapmış olacaksınız. Panel üzerinden kazalar ve araç için yapılan kasko ödemeleri de dahil olmak üzere tüm hasar süreciyle ilgili detaylı bilgi edinme olanağına sahip oluyorsunuz.

Quick Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Bilgileri

Quick Sigorta Acentesi, müşterilerin sisteme girişlerine özel olarak araç plakası bilgilerini paylaşırken, hasar dosya numarası ile kimlik numarası bilgilerini paylaşmalarını da talep ediyor. Bu sayede araç sahibinin izni olmadan sisteme giriş yapılması ve direkt olarak motorlu taşıta yönelik kayda geçirilmiş olan bilgilerin öğrenilmesi mümkün olmayacaktır. Dosya numarası, kimlik numarası – vergi numarası ve araç plakası bilgileri yeterlidir.

Quick Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Quick Sigorta Acentesi, müşteriler tarafından 0 850 755 17 55 numaralı telefonla iletişime geçilebilecek şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Milyonlarca TL tutarında kasko bedelleri ve teminat tutarları belirlenen kuruluşlar arasında yer alıyor. Araç sahiplerinin geçmişte karışmış olduğu tüm kazalar, e- devlet sisteminde olduğu gibi bu sitede de bulunuyor. Sadece araç sahipleri tarafından değil, araç sahibinin yukarıdaki bilgileri verdiği kişiler tarafından da sorgulama işlemlerinin yapılması mümkün oluyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Ankara Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Aracı satın alacak olan kişilerin bu sistemi sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi için, hasar dosya numarasını ve araç plakası bilgilerine ek olarak araç sahibinin kimlik numarası bilgisini de bilmeleri gerekiyor. Bu sayede online işlemler sayfasında araca dair tüm kayıtları sorgulaması, detaylı olarak kaza incelemesi yapması sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir