Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

0
142
Ray Sigorta

Sigorta acentesi Ray Sigorta, Türkiye’de konut ve taşıtlar için özel sigorta poliçeleri alınabilen kurumlardan bir tanesidir. Müşteriler tarafından bir aracın detaylı kasko verilerine ulaşabilmeleri ve direkt olarak kasko ödemeleri hakkında bilgi edinebilmeleri için sisteme giriş yapmaları gerekli oluyor. Ray Sigorta Acentesi, müşteri hizmetleri telefon numarası ve elektronik posta adresi ile hizmet veren bir şirket olmasının yanı sıra, direkt olarak hasar sorgulaması için de resmi sitesinde panele yer veriyor.

Müşterilerin resmi web sitesine ulaşabilmesi için tarayıcıda raysigorta.com.tr aramasını yapmaları, doğrudan ana sayfada online işlemler kategorisinden, hasar sorgulama butonuna tıklamaları gerekiyor. Daha sonra ise acentenin istediği iki bilgiyi girdikten sonra, aracınızla ilgili hasar sorgulaması ve tutulan kayıtların analizi için yeni siteden yararlanmaya başlayabiliyorsunuz.

Ray Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır?

Araç sahiplerinin ve aracı satın almak isteyen kişilerin sorgulama yapabilmesi için özel olarak Ray Sigorta Acentesi tarafından hizmet veriliyor. Müşterilerin kişisel bilgiler yerine dosya hasar numarası bilgisini ve T.C. kimlik numarası bilgisini girerek sistemde girişlerini gerçekleştirmesi mümkün oluyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Yaparsın Aşkım Başvuru

Mobil cihazlardan veya bilgisayardan girişlerin yapılması için, Ray Sigorta resmi sitesinin “Online işlemler” hattına bağlanılması gerekiyor. Sadece poliçe sahipleri tarafından belirlenen bilgiler aracılığıyla dosya sorgulamalarının resmi sitede yapılmasına izin veriliyor.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Bilgileri

T.C. Kimlik numarası ve Hasar Dosya numarası bilgileri kullanılarak, Ray Sigorta Acentesi tarafından oluşturulan online işlemler sayfasından sorgulamanın yapılmasına izin veriliyor. Müşteri hizmetleriyle görüşme gerçekleştirilmesi veya herhangi bir ücretin ödenmesi istenmediği için, sigorta kuruluşunun belirlediği kayıtları inceleme olanağına sahip oluyorsunuz.

Sorgulama sayfasında bilgilerin değiştirilmesi mümkün olmadığı için, aracı satın almak isteyen kişiler tarafından da detaylı olarak çeşitli kazalarla ilgili kayıtların öğrenilmesi sağlanıyor. Mobil cihazlardan girişlerde de özellikle kaza poliçeleri ve teminatları hakkında bilgilere ulaşılabilir olması için özel hizmet verilebiliyor. İstediğiniz zaman resmi adrese giriş yaparak, aracın dosya numarasını ve kimlik numarası bilgilerinizi kullanarak sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Kişisel bilgiler yerine sadece T.C. kimlik numarası talep edilen bir sistem kurulmuş olması sayesinde, Ray Sigorta Acentesi resmi sitesinden hizmet alabiliyorsunuz. T.C. kimlik numarası veya dosya numarası bilgilerinin verilmesi gerekmeksizin, sisteme nasıl girebileceğiniz ve araç sahibi olmadan da bilgilere nasıl erişebileceğinizle ilgili açıklamalara ulaşabilirsiniz. Tüm bu duyurular direkt olarak 444 4 729 numaralı çağrı merkezini aramanız halinde detaylı bir şekilde paylaşılacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:  Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Müşterilerin Ray Sigorta güvencesiyle gerçekleştirecekleri hasar sorgulama işlemlerinde, girişlerde veya sayfadaki analiz süresine bağlı olarak ödeme talep edilmez. Sistemden anlık bilgi edinme hakkına sahip olan tüm müşteriler tarafından, yedi gün yirmi dört saat boyunca hasar dosyası da dahil olmak üzere tüm poliçe bilgilerinin sorgulanması mümkün oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here